ERP – Oprogramowanie


Oprogramowanie COMARCH

Firmy z naszej grupy są autoryzowanymi dealerami oprogramowania COMARCH w zakresie instalacji, wdrożeń i opieki powdrożeniowej.

W ramach prowadzenia księgowości możemy zaproponować dobre ceny na zakup oprogramowania jak i profesjonalną opiekę.

Zajmujemy się  dostosowywaniem oprogramowania dla każdego klienta w indywidualnym zakresie.

W naszym sklepie możesz kupić od ręki licencje oprogramowania do ewidencji księgowej, prowadzenia sprzedaży i magazynu, do zarządzani płatnościami, do prowadzenia analiz BI.

Zapraszamy do sklepu!

Sklep

Jeśli interesuje Cię indywidualny dobór oprogramowania i jego wycena wypełnij poniższy formularz.

Wypełnij formularz

lub

zadzwoń +48 22 100 54 53

Oprogramowanie serwerowe i użytkowe

W naszej ofercie znajduje się sprzedaż , implementacja i konfiguracja oprogramowania serwerowego i użytkowego takich producentów jak Microsoft, IBM, HP, Oracle, Linux i innych czołowych dostawców oprogramowania do zarządzania infrastrukturą IT w firmie.

W ramach zakupu świadczymy pełną i kompleksową pomoc we wdrożeniu usług zarządzania infrastrukturą IT i użytkownikami w sieci LAN i WAN.

Nasi specjaliści pomogą w konfiguracji zapotrzebowania na sprzęt i oprogramowanie, skonfigurują kompleksowo serwer jak i urządzenia peryferyjne.

Zajżyj do naszego sklepu i sprawdź  co mamy w ofercie.

Sklep

Jeśli nie wiesz co jest Ci potrzebne i w jaki zakresie wypełnij poniższe zapytanie.

Zapytanie

lub

zadzwoń +48 22 100 54 53

Oprogramowanie CRM

Istotnym elementem do prowadzenia firmy jest system CRM. W naeszj ofercie są dwie możliwości.

  1. Moduł CRM firmy Comarch w pełni zintegrowany z oprogramowaniem Comarchowym lecz nie dający możliwości mobilnych.
  2. Nasz autorski CRM oparty na oprogramowaniu WEB’owym , ograniczony do istotnych funkcji do komunikacji sekretariatu firmy z pozostałymi działami. System możemy łączyć z zewnętrznymi bazami danych typu kontrahenci , pracownicy itp. innych producentów np. Comarch. Nasz system CRM możemy dostosowywać i implementować własne pomysły klienta.

Wiele firm potrzebuje prostych nieskomplikowanych systemów dający szybką i konkretną informację nie wymagającą nakładów prac przy budowaniu analiz i uzupełnianiu danych potrzebnych do publikacji informacji. Kupując nasz CRM masz prawo do pełnej ingerencji w kod oprogramowania i do własnych przeróbek systemu do swoich potrzeb.

Zapoznaj się z wersją demo systemu Tutaj.

System możesz też zakupić w naszym sklepie.

Przejdź do sklepu.

lub

zadzwoń +48 22 100 54 53

 

Projektowanie WWW

Nieodzownym elementem biznesu w ówczesnych czasach jest strona www. Strona www która będzie przyjazna , łatwa w obsłudze i kompatybilna z urządzeniami mobilnymi typu smartfon. 

W wielu przypadkach mamy doczynienia z niewielkimi potrzebami typu „wizytówka”.

Nasz zespół wypracował na podstawie kilkuletnich doświadczeń idealne wyjście w takiej sytuacji. Niedrogą kompatybilna stronę www możecie Państwo u nas zamówić już od 500zł netto.

Państwa „wizytówka” będzie w pełni kompatybilna z urządzeniami mobilnymi a także da możliwość zarządzania stroną bez posiadania umiejętności programistycznych.

W ramach prowadzenia księgowości przez nasze biuro rachunkowe jesteśmy w stanie zaproponować przystępną cenę stworzenia „wizytówki” firmy.

Nie musicie Państwo szukać na własną rękę miejsca na osadzenie strony www(hostingu). My dobierzemy  najlepsze i ekonomiczne rozwiązanie.

Więcej na temat stworzenia strony www dowiesz się wypełniając formularz.

Wypełnij formularz

lub

zadzwoń +48 22 100 54 53